degirmen_logo
groupama_logo
     
° Anasayfa ° Seyahat
° Hakkımızda ° İsyeri
° Dökümanlar ° Dask
 
      
araba Araç Sigortalarımız
Aracınız sizin için çok özel!
Arabanıza itina ile bakarsınız: muayenesini yaptırır, yıkar-temizler, periyodik bakımlarını tamamlar, yağ- lastik kontrollerini aksatmazsınız...
ve tabiki Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Sigortasını da ihmal etmezsiniz...

Kasko Sigortası ile kendi aracınızı birçok zarara karşı güvence altına alırsınız. Kasko, aracınızda bir kayıp/hasar durumunda sizin mal varlığınızda meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınızı önler. Sonra pişman olmamak için kaskonuzu yaptırıp önleminizi alın, aracınızı keyifle kullanın.

Zorunlu Trafik Sigortası
Zorunlu Trafik Sigortası, aracınızın üçüncü şahıslara vereceği zararlara karşı sorumluluklarınızı güvence altına alıyor.
Ayrıca Zorunlu Trafik Sigortası ile ticari araç kazalarında yolcuların başına gelebilecek zararlar da koruma altına alıyor.
Groupama sadece Kasko da değil, zorunlu trafik sigortasında da Asistans Paketi sunuyor ! Asistans Hizmetleri Özel Şartları için tıklayınız.

Groupama Elit Kasko
Aracını azami dikkat ile süren, dolayısı ile kaza yapma olasılığı daha düşük bir sürücüyseniz, size Elit Kasko ürünümüzü öneriyoruz.
Groupama Sigorta'da, Elit Kasko ile hasarsız sürücülerimizi hem uygun fiyat önererek, hem de ekstra teminatlar sunarak ödülllendiriyoruz.
Hasarsızlık indirim oranı %40,%50,%60 olan müşterilerimize hasarsızlık indirimini koruma imkanı Elit Kasko’ da. Ayrıca, sizin ve eşinizin günlük yaşantıları sırasında meydana gelebilecek kapkaç risklerine karşı olası kayıplarınızı da bu özel kasko ürünü ile güvence altına alıyoruz.

Groupama Süper Özel Oto Kasko
Geniş teminatlar ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına almak için Süper Özel Oto sizin için doğru seçim!
Aracın çarpma, çarpışma, yangın zararlarından hırsızlıktan doğan kayıplarına kadar kadar birçok riski bırakın-kaskonuz sizin için üstlensin.
Üstelik araç içindeki yolcuların da ferdi kaza teminatları (tedavi masrafları vb...) karşı araca verilebilecek mal ve can zararlarını da bu kasko ürünü ile güvence altına alabilirsiniz.

Groupama Klasik Kasko
Groupama geniş kapsamlı ve hesaplı ürünlerine bir yenisini daha ekledi: Klasik Kasko.
Artık aracınız için istediğiniz teminatı seçip, kaskonuzu tercihlerinize göre belirleyebilir, kendi kasko paketinizi oluşturabilirsiniz.
Aracınızın yanması, çarpması, çarpışması, aracın orjinal anahtarı ile yapılan hırsızlıklar dahil çalınması veya çalınmaya teşebbüs sonucunda karşılaşacağınız maddi zararlar için enflasyona endeksli güvence verir.

Groupama Araç Yardım hizmetleri için 0850 250 50 50 destek hattını arayabilirsiniz.
Araç Asistans ve Mini Hasarların Onarımı gibi birçok Artı hizmet için Groupama Farkını seçin.
Groupama Sigorta Mini Hasar Onarım hizmetleri ile hasarsızlık indiriminizi kaybetmeksizin küçük hasarlarınızın onarımını ücretsiz yaptırabilirsiniz.

 

Tüm Ürünlerimiz hakkında sizlere daha fazla bilgi vermek için bizleri arayın...

Tel : 0232 330 82 28

email : pazarlama@degirmengrup.com

www.facebook.com/degirmengrup

www.instagram.com/degirmengrup

a

 

             


Tüm Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizleri arayın.

Değirmen Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri
  2009 Sk No:20 /B Bostanlı Mh. Karşıyaka / İzmir
  Tel:0232 330 82 28    Whatsapp: 0535 9770884
email: pazarlama@degirmengrup.com
www.facebook.com/degirmengrup
www.instagram.com/degirmengrup